Beachvolleybal-Klazienaveen 2017  evenement

vindt plaats van zaterdag 24-06-2017 tot en met zondag 25-06-2017
( dit evenement wordt tot 31-12-2017 gepubliceerd op deze website. )
Filter : 


   Er wordt gespeeld in de volgende categoriën :

Print       Afdrukken   

CMV-COMPETITIE MINI NIVEAU 5

Er wordt gespeeld op ZATERDAG 24-06-2017


Er is 1 poule voor deze categorie.

ZATERDAG ( 24-06-2017 ) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
CMV-COMPETITIE MINI NIVEAU 5 samenst. soort team pntn voor tgn saldo  
1  Bitchies Meisjes 12 195 83 112  
2  De Beachgirls Meisjes 8 163 138 25  
3  Kzc boys Jongens 2 130 190 -60  
4  Da King Mix 2 114 191 -77  
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
1 10:30 Kzc boys - De Beachgirls Bitchies 26 - 29
1 10:45 Da King - Bitchies Kzc boys 10 - 35
1 11:00 Kzc boys - Da King De Beachgirls 27 - 30
1 11:15 De Beachgirls - Bitchies Da King 14 - 28
1 11:30 Kzc boys - Bitchies De Beachgirls 17 - 33
1 11:45 De Beachgirls - Da King Kzc boys 28 - 22
1 12:00 PAUZE
1 12:30 De Beachgirls - Kzc boys Da King 35 - 21
1 12:45 Bitchies - Da King De Beachgirls 34 - 13
1 13:00 Da King - Kzc boys Bitchies 25 - 28
1 13:15 Bitchies - De Beachgirls Kzc boys 27 - 18
1 13:30 Bitchies - Kzc boys Da King 38 - 11
1 13:45 Da King - De Beachgirls Bitchies 14 - 39



D- JEUGD JONGENS, MEISJES OF MIX 12 T/M 14 JAAR

Er wordt gespeeld op ZATERDAG 24-06-2017


FINALE WEDSTRIJDEN VOOR : D- JEUGD JONGENS, MEISJES OF MIX 12 T/M 14 JAAR
soort veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
halve finale 4 16:30 Eline & Juul - Noa & Robine de Droppies 0 - 0
halve finale 3 16:30 Beachtoppers - Robin & Robin Duo Penotti 0 - 0
kruis finale 3 15:45 The Alpha Men - Robin & Robin De Koekiemonsters 20 - 22
kruis finale 2 15:45 musselknoalsters - Noa & Robine de Droppies 9 - 26
kruis finale 4 15:30 Beachtoppers - De Toppers Robin & Robin 23 - 11
kruis finale 5 15:30 BeachBabes - Eline & Juul Duo Penotti 18 - 16
Er zijn 4 poules voor deze categorie.

ZATERDAG ( 24-06-2017 ) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
1.D- JEUGD JONGENS, MEISJES OF MIX 12 T/M 14 JAAR samenst. soort team pntn voor tgn saldo  
1  The Alpha Men Meisjes bedrijf 12 143 80 63  
2  musselknoalsters Meisjes 9 126 105 21  
3  girlpower Meisjes 7 128 115 13  
4  Superduo Meisjes 6 106 116 -10  
5  HeMa Jongens 4 114 122 -8  
6  Duo Penotti Meisjes 4 108 132 -24  
7  Wij houden van ijs Meisjes 0 81 136 -55  
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
2 09:30 The Alpha Men - HeMa Duo Penotti 25 - 14
2 09:45 Duo Penotti - Superduo girlpower 25 - 11
2 10:00 girlpower - musselknoalsters Superduo 20 - 20
2 10:15 Wij houden van ijs - Superduo The Alpha Men 12 - 28
2 10:30 The Alpha Men - musselknoalsters HeMa 20 - 19
2 10:45 girlpower - HeMa Wij houden van ijs 21 - 16
2 11:00 Wij houden van ijs - musselknoalsters Duo Penotti 16 - 18
2 11:15 Duo Penotti - HeMa girlpower 18 - 23
2 11:30 girlpower - Superduo HeMa 20 - 21
2 11:45 Wij houden van ijs - HeMa Superduo 12 - 25
2 12:00 PAUZE
2 12:30 The Alpha Men - Superduo musselknoalsters 21 - 9
2 12:45 Duo Penotti - musselknoalsters Wij houden van ijs 14 - 23
2 13:00 Wij houden van ijs - The Alpha Men HeMa 8 - 21
2 13:15 HeMa - Superduo Duo Penotti 17 - 21
2 13:30 Duo Penotti - girlpower musselknoalsters 14 - 30
2 13:45 HeMa - musselknoalsters Wij houden van ijs 19 - 25
2 14:00 Wij houden van ijs - Duo Penotti The Alpha Men 17 - 23
2 14:15 The Alpha Men - girlpower Superduo 28 - 16
2 14:30 Superduo - musselknoalsters girlpower 16 - 21
2 14:45 Wij houden van ijs - girlpower The Alpha Men 16 - 21
2 15:00 Duo Penotti - The Alpha Men HeMa 14 - 28



ZATERDAG ( 24-06-2017 ) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
2. D- JEUGD JONGENS, MEISJES OF MIX 12 T/M 14 JAAR samenst. soort team pntn voor tgn saldo  
1  Noa & Robine Meisjes 12 147 88 59  
2  Robin & Robin Meisjes 10 132 100 32  
3  De ZandChickies Meisjes 8 113 108 5  
4  beachgirls Meisjes 4 121 110 11  
5  Peppi en kokki Jongens 4 112 124 -12  
6  De Koekiemonsters Meisjes 4 111 126 -15  
7  de Droppies Meisjes 0 74 154 -80  
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
3 09:30 Peppi en kokki - De Koekiemonsters Noa & Robine 26 - 13
3 09:45 Noa & Robine - Robin & Robin beachgirls 24 - 18
3 10:00 beachgirls - de Droppies Robin & Robin 26 - 11
3 10:15 De ZandChickies - Robin & Robin Peppi en kokki 15 - 21
3 10:30 Peppi en kokki - de Droppies De Koekiemonsters 22 - 19
3 10:45 beachgirls - De Koekiemonsters De ZandChickies 19 - 20
3 11:00 De ZandChickies - de Droppies Noa & Robine 23 - 15
3 11:15 Noa & Robine - De Koekiemonsters beachgirls 28 - 20
3 11:30 beachgirls - Robin & Robin De Koekiemonsters 19 - 23
3 11:45 De ZandChickies - De Koekiemonsters Robin & Robin 20 - 18
3 12:00 PAUZE
3 12:30 Peppi en kokki - Robin & Robin de Droppies 17 - 18
3 12:45 Noa & Robine - de Droppies De ZandChickies 29 - 9
3 13:00 De ZandChickies - Peppi en kokki De Koekiemonsters 21 - 17
3 13:15 De Koekiemonsters - Robin & Robin Noa & Robine 14 - 24
3 13:30 Noa & Robine - beachgirls de Droppies 22 - 11
3 13:45 De Koekiemonsters - de Droppies De ZandChickies 26 - 9
3 14:00 De ZandChickies - Noa & Robine Peppi en kokki 14 - 18
3 14:15 Peppi en kokki - beachgirls Robin & Robin 14 - 27
3 14:30 Robin & Robin - de Droppies beachgirls 28 - 11
3 14:45 De ZandChickies - beachgirls Peppi en kokki 20 - 19
3 15:00 Noa & Robine - Peppi en kokki De Koekiemonsters 26 - 16



ZATERDAG ( 24-06-2017 ) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
3. D-JEUGD JONGENS, MEISJES OF MIX 12 T/M 14 JAAR samenst. soort team pntn voor tgn saldo  
1  Beachtoppers Meisjes 12 146 60 86  
2  BeachBabes Meisjes 10 126 86 40  
3  Beach Bitches Meisjes 6 114 121 -7  
4  De blondies Meisjes 6 116 142 -26  
5  sunshinegirls Meisjes 4 110 136 -26  
6  De grassprietjes Meisjes 4 84 120 -36  
7  Isa en Pleun Meisjes 0 59 90 -31  
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
4 09:30 Beachtoppers - De blondies BeachBabes 27 - 9
4 09:45 BeachBabes - sunshinegirls De grassprietjes 21 - 16
4 10:00 De grassprietjes - Beach Bitches sunshinegirls 17 - 20
4 10:15 Isa en Pleun - sunshinegirls Beachtoppers 18 - 24
4 10:30 Beachtoppers - Beach Bitches De blondies 27 - 10
4 10:45 De grassprietjes - De blondies Isa en Pleun 18 - 23
4 11:00 Isa en Pleun - Beach Bitches BeachBabes 19 - 25
4 11:15 BeachBabes - De blondies De grassprietjes 31 - 15
4 11:30 De grassprietjes - sunshinegirls De blondies 21 - 19
4 11:45 Isa en Pleun - De blondies sunshinegirls 22 - 26
4 12:00 PAUZE
4 12:30 Beachtoppers - sunshinegirls Beach Bitches 31 - 13
4 12:45 BeachBabes - Beach Bitches Isa en Pleun 24 - 17
4 13:00 Isa en Pleun - Beachtoppers De blondies 0 - 5
4 13:15 De blondies - sunshinegirls BeachBabes 22 - 25
4 13:30 BeachBabes - De grassprietjes Beach Bitches 30 - 10
4 13:45 De blondies - Beach Bitches Isa en Pleun 21 - 19
4 14:00 Isa en Pleun - BeachBabes Beachtoppers 0 - 5
4 14:15 Beachtoppers - De grassprietjes sunshinegirls 28 - 13
4 14:30 sunshinegirls - Beach Bitches De grassprietjes 13 - 23
4 14:45 Isa en Pleun - De grassprietjes Beachtoppers 0 - 5
4 15:00 BeachBabes - Beachtoppers De blondies 15 - 28



ZATERDAG ( 24-06-2017 ) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
4.D- JEUGD JONGENS, MEISJES OF MIX 12 T/M 14 JAAR samenst. soort team pntn voor tgn saldo  
1  Eline & Juul Meisjes 8 98 78 20  
2  De Toppers Meisjes 6 99 83 16  
3  The Beach Boyzzzz Jongens 6 100 86 14  
4  Daphna en Alwien Meisjes 6 87 86 1  
5  Leonie & Noor Meisjes 4 82 96 -14  
6  Bananas Meisjes 0 67 104 -37  
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
5 10:30 Eline & Juul - De Toppers Leonie & Noor 21 - 13
5 10:45 Leonie & Noor - The Beach Boyzzzz Bananas 22 - 15
5 11:00 Bananas - Daphna en Alwien The Beach Boyzzzz 16 - 20
5 11:15 Eline & Juul - The Beach Boyzzzz Daphna en Alwien 18 - 21
5 11:30 Leonie & Noor - Daphna en Alwien De Toppers 20 - 23
5 11:45 Bananas - De Toppers Eline & Juul 15 - 23
5 12:00 PAUZE
5 12:30 Eline & Juul - Daphna en Alwien De Toppers 20 - 13
5 12:45 Leonie & Noor - De Toppers Bananas 8 - 26
5 13:00 Bananas - The Beach Boyzzzz Leonie & Noor 10 - 27
5 13:15 Eline & Juul - Leonie & Noor The Beach Boyzzzz 19 - 18
5 13:30 De Toppers - The Beach Boyzzzz Eline & Juul 20 - 24
5 13:45 Eline & Juul - Bananas Daphna en Alwien 20 - 13
5 14:00 De Toppers - Daphna en Alwien Leonie & Noor 17 - 15
5 14:15 Leonie & Noor - Bananas The Beach Boyzzzz 14 - 13
5 14:30 The Beach Boyzzzz - Daphna en Alwien Eline & Juul 13 - 16



D- JEUGD JONGENS, MEISJES OF MIX 15 T/M 17 JAAR

Er wordt gespeeld op ZATERDAG 24-06-2017


FINALE WEDSTRIJDEN VOOR : D- JEUGD JONGENS, MEISJES OF MIX 15 T/M 17 JAAR
soort veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
halve finale 6 16:30 AssenMeijer - Msk'sters Smurfen 21 - 13
halve finale 7 16:30 De Garnaaltjes - De Zandvreters De Cespertjes 12 - 21
kruis finale 6 15:30 De Garnaaltjes - AssenMeijer Beach Babes 0 - 0
kruis finale 7 15:30 Msk'sters - De Zandvreters O & O 0 - 0
Er zijn 2 poules voor deze categorie.

ZATERDAG ( 24-06-2017 ) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
1.D- JEUGD JONGENS, MEISJES OF MIX 15 T/M 17 JAAR samenst. soort team pntn voor tgn saldo  
1  De Garnaaltjes Meisjes 14 179 127 52  
2  Msk'sters Meisjes 10 156 138 18  
3  O & O Mix 10 145 157 -12  
4  Gogirls Meisjes 4 133 159 -26  
5  De Cespertjes Meisjes 2 139 171 -32  
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
6 10:00 Gogirls - O & O De Garnaaltjes 15 - 23
6 10:15 De Garnaaltjes - De Cespertjes Msk'sters 26 - 16
6 10:30 O & O - Msk'sters Gogirls 16 - 23
6 10:45 Gogirls - De Garnaaltjes De Cespertjes 15 - 22
6 11:00 De Cespertjes - Msk'sters O & O 16 - 21
6 11:15 De Garnaaltjes - O & O Gogirls 25 - 15
6 11:30 De Cespertjes - Gogirls De Garnaaltjes 24 - 16
6 11:45 Msk'sters - De Garnaaltjes De Cespertjes 21 - 18
6 12:00 PAUZE
6 12:30 O & O - De Cespertjes Msk'sters 22 - 16
6 12:45 Gogirls - Msk'sters O & O 16 - 18
6 13:00 O & O - Gogirls De Garnaaltjes 18 - 17
6 13:15 De Cespertjes - De Garnaaltjes Msk'sters 16 - 24
6 13:30 Msk'sters - O & O Gogirls 18 - 20
6 13:45 De Garnaaltjes - Gogirls De Cespertjes 20 - 15
6 14:00 Msk'sters - De Cespertjes O & O 21 - 13
6 14:15 O & O - De Garnaaltjes Gogirls 10 - 24
6 14:30 Gogirls - De Cespertjes De Garnaaltjes 20 - 19
6 14:45 De Garnaaltjes - Msk'sters De Cespertjes 20 - 19
6 15:00 De Cespertjes - O & O Msk'sters 19 - 21
6 15:15 Msk'sters - Gogirls O & O 15 - 19



ZATERDAG ( 24-06-2017 ) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
D- JEUGD JONGENS, MEISJES OF MIX 15 T/M 17 JAAR samenst. soort team pntn voor tgn saldo  
1  De Zandvreters Jongens 14 199 134 65  
2  AssenMeijer Meisjes 10 173 145 28  
3  Smurfen Meisjes 8 157 151 6  
4  Beachsisters Meisjes 8 157 166 -9  
5  Beach Babes Meisjes 0 113 203 -90  
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
7 10:00 Beach Babes - Smurfen AssenMeijer 19 - 21
7 10:15 AssenMeijer - Beachsisters De Zandvreters 17 - 23
7 10:30 Smurfen - De Zandvreters Beach Babes 23 - 17
7 10:45 Beach Babes - AssenMeijer Beachsisters 12 - 21
7 11:00 Beachsisters - De Zandvreters Smurfen 18 - 25
7 11:15 AssenMeijer - Smurfen Beach Babes 24 - 15
7 11:30 Beachsisters - Beach Babes AssenMeijer 28 - 17
7 11:45 De Zandvreters - AssenMeijer Beachsisters 23 - 20
7 12:00 PAUZE
7 12:30 Smurfen - Beachsisters De Zandvreters 21 - 15
7 12:45 Beach Babes - De Zandvreters Smurfen 14 - 30
7 13:00 Smurfen - Beach Babes AssenMeijer 26 - 13
7 13:15 Beachsisters - AssenMeijer De Zandvreters 15 - 28
7 13:30 De Zandvreters - Smurfen Beach Babes 23 - 16
7 13:45 AssenMeijer - Beach Babes Beachsisters 26 - 11
7 14:00 De Zandvreters - Beachsisters Smurfen 23 - 16
7 14:15 Smurfen - AssenMeijer Beach Babes 17 - 20
7 14:30 Beach Babes - Beachsisters AssenMeijer 17 - 22
7 14:45 AssenMeijer - De Zandvreters Beachsisters 17 - 29
7 15:00 Beachsisters - Smurfen De Zandvreters 20 - 18
7 15:15 De Zandvreters - Beach Babes Smurfen 29 - 10



A-COMPETITIE HEREN (ALLE KLASSEN)

Er wordt gespeeld op ZONDAG 25-06-2017


Er is 1 poule voor deze categorie.

ZONDAG ( 25-06-2017 ) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
A-COMPETITIE HEREN (ALLE KLASSEN) samenst. soort team pntn voor tgn saldo  
1  Bang Bro's Heren 10 151 88 63  
2  Alley Oops! Heren 10 133 94 39  
3  Bisschop en van Dijken Heren 8 143 100 43  
4  Buurman en buurman Heren 8 123 117 6  
5  BBQ OP VELD 1 Heren 3 91 151 -60  
6  Nico en Gert Heren 2 105 133 -28  
7  Jonkman & De Vries Heren 1 84 147 -63  
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
3 09:30 Nico en Gert - Jonkman & De Vries Bang Bro's 28 - 12
3 09:45 Bang Bro's - Bisschop en van Dijken Alley Oops! 21 - 20
3 10:00 Alley Oops! - BBQ OP VELD 1 Bisschop en van Dijken 30 - 10
3 10:15 Buurman en buurman - Bisschop en van Dijken Nico en Gert 19 - 24
3 10:30 Nico en Gert - BBQ OP VELD 1 Jonkman & De Vries 16 - 20
3 10:45 Alley Oops! - Jonkman & De Vries Buurman en buurman 23 - 13
3 11:00 Buurman en buurman - BBQ OP VELD 1 Bang Bro's 24 - 18
3 11:15 Bang Bro's - Jonkman & De Vries Alley Oops! 28 - 6
3 11:30 Alley Oops! - Bisschop en van Dijken Jonkman & De Vries 18 - 17
3 11:45 Buurman en buurman - Jonkman & De Vries Bisschop en van Dijken 21 - 16
3 12:00 PAUZE
3 12:30 Nico en Gert - Bisschop en van Dijken BBQ OP VELD 1 14 - 30
3 12:45 Bang Bro's - BBQ OP VELD 1 Buurman en buurman 34 - 10
3 13:00 Buurman en buurman - Nico en Gert Jonkman & De Vries 25 - 14
3 13:15 Jonkman & De Vries - Bisschop en van Dijken Bang Bro's 16 - 26
3 13:30 Bang Bro's - Alley Oops! BBQ OP VELD 1 14 - 25
3 13:45 Jonkman & De Vries - BBQ OP VELD 1 Buurman en buurman 21 - 21
3 14:00 Buurman en buurman - Bang Bro's Nico en Gert 12 - 28
3 14:15 Nico en Gert - Alley Oops! Bisschop en van Dijken 18 - 20
3 14:30 Bisschop en van Dijken - BBQ OP VELD 1 Alley Oops! 26 - 12
3 14:45 Buurman en buurman - Alley Oops! Nico en Gert 22 - 17
3 15:00 Bang Bro's - Nico en Gert Jonkman & De Vries 26 - 15



B-COMPETITIE 2E KLASSE T/M HOOFDKLASSE DAMES

Er wordt gespeeld op ZONDAG 25-06-2017


FINALE WEDSTRIJDEN VOOR : B-COMPETITIE 2E KLASSE T/M HOOFDKLASSE DAMES
soort veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
verliezersfinale 4 15:30 De zustergies - Nicolai Angelique & Daniek 15 - 20
finale 5 15:30 Reünie - Huizen in de Wijk Ien en Tien 13 - 25
kruis finale 4 15:15 De zustergies - Huizen in de Wijk Jacqueline en Ginie 11 - 31
kruis finale 5 15:15 Nicolai - Reünie Carlos & Jorene 12 - 28
Er zijn 2 poules voor deze categorie.

ZONDAG ( 25-06-2017 ) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
1.B-COMPETITIE 2E KLASSE T/M HOOFDKLASSE DAMES samenst. soort team pntn voor tgn saldo  
1  De zustergies Dames 14 172 119 53  
2  Nicolai Dames recreantenteam 13 177 134 43  
3  Angelique & Daniek Dames 7 149 146 3  
4  Dian en Melissa Dames 4 136 176 -40  
5  Carlos & Jorene Dames 2 123 182 -59  
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
4 09:30 Angelique & Daniek - De zustergies Nicolai 10 - 24
4 09:45 Nicolai - Dian en Melissa Carlos & Jorene 23 - 17
4 10:00 De zustergies - Carlos & Jorene Angelique & Daniek 26 - 12
4 10:15 Angelique & Daniek - Nicolai Dian en Melissa 16 - 20
4 10:30 Dian en Melissa - Carlos & Jorene De zustergies 20 - 15
4 10:45 Nicolai - De zustergies Angelique & Daniek 16 - 19
4 11:00 Dian en Melissa - Angelique & Daniek Nicolai 21 - 17
4 11:15 Carlos & Jorene - Nicolai Dian en Melissa 11 - 24
4 11:30 De zustergies - Dian en Melissa Carlos & Jorene 27 - 9
4 11:45 Angelique & Daniek - Carlos & Jorene De zustergies 22 - 16
4 12:00 PAUZE
4 12:30 De zustergies - Angelique & Daniek Nicolai 15 - 14
4 12:45 Dian en Melissa - Nicolai Carlos & Jorene 18 - 25
4 13:00 Carlos & Jorene - De zustergies Angelique & Daniek 17 - 24
4 13:15 Nicolai - Angelique & Daniek Dian en Melissa 20 - 20
4 13:30 Carlos & Jorene - Dian en Melissa De zustergies 21 - 19
4 13:45 De zustergies - Nicolai Angelique & Daniek 17 - 24
4 14:00 Angelique & Daniek - Dian en Melissa Nicolai 28 - 15
4 14:15 Nicolai - Carlos & Jorene Dian en Melissa 25 - 16
4 14:30 Dian en Melissa - De zustergies Carlos & Jorene 17 - 20
4 14:45 Carlos & Jorene - Angelique & Daniek De zustergies 15 - 22



ZONDAG ( 25-06-2017 ) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
2. B-COMPETITIE 2E KLASSE T/M HOOFDKLASSE DAMES samenst. soort team pntn voor tgn saldo  
1  Reünie Dames 15 169 116 53  
2  Huizen in de Wijk Dames 12 176 108 68  
3  Ien en Tien Dames 9 165 153 12  
4  Jacqueline en Ginie Dames 4 124 174 -50  
5  TaKa Dames 0 100 183 -83  
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
5 09:30 Ien en Tien - Reünie TaKa 19 - 19
5 09:45 TaKa - Jacqueline en Ginie Huizen in de Wijk 15 - 22
5 10:00 Reünie - Huizen in de Wijk Ien en Tien 20 - 13
5 10:15 Ien en Tien - TaKa Jacqueline en Ginie 29 - 11
5 10:30 Jacqueline en Ginie - Huizen in de Wijk Reünie 11 - 23
5 10:45 TaKa - Reünie Ien en Tien 15 - 17
5 11:00 Jacqueline en Ginie - Ien en Tien TaKa 18 - 23
5 11:15 Huizen in de Wijk - TaKa Jacqueline en Ginie 18 - 10
5 11:30 Reünie - Jacqueline en Ginie Huizen in de Wijk 21 - 14
5 11:45 Ien en Tien - Huizen in de Wijk Reünie 18 - 20
5 12:00 PAUZE
5 12:30 Reünie - Ien en Tien TaKa 23 - 17
5 12:45 Jacqueline en Ginie - TaKa Huizen in de Wijk 22 - 14
5 13:00 Huizen in de Wijk - Reünie Ien en Tien 17 - 20
5 13:15 TaKa - Ien en Tien Jacqueline en Ginie 17 - 23
5 13:30 Huizen in de Wijk - Jacqueline en Ginie Reünie 27 - 13
5 13:45 Reünie - TaKa Ien en Tien 26 - 10
5 14:00 Ien en Tien - Jacqueline en Ginie TaKa 28 - 13
5 14:15 TaKa - Huizen in de Wijk Jacqueline en Ginie 8 - 26
5 14:30 Jacqueline en Ginie - Reünie Huizen in de Wijk 11 - 23
5 14:45 Huizen in de Wijk - Ien en Tien Reünie 32 - 8



E - RECREANTEN-, BEDRIJVEN-, STRATENTEAMS

Er wordt gespeeld op ZONDAG 25-06-2017


FINALE WEDSTRIJDEN VOOR : E - RECREANTEN-, BEDRIJVEN-, STRATENTEAMS
soort veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
verliezersfinale 1 15:30 De Groepsjokers - Wittendorp Beachbroekies 22 - 26
finale 2 15:30 TEAM VINNIE - Trumps Cavihaar Mixed grill 28 - 20
kruis finale 1 15:15 De Groepsjokers - Trumps Cavihaar Westerwoldse zandhazen 18 - 22
kruis finale 2 15:15 Wittendorp - TEAM VINNIE Beachbroekies 19 - 21
Er zijn 2 poules voor deze categorie.

ZONDAG ( 25-06-2017 ) er wordt gespeeld in teams van 6 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
2.E - RECREANTEN-, BEDRIJVEN-, STRATENTEAMS - ZONDAG samenst. soort team pntn voor tgn saldo  
1  De Groepsjokers Heren 12 190 156 34  
2  Wittendorp Mix 10 171 136 35  
3  Familie van Boven Mix recreantenteam 10 146 144 2  
4  Team A euh team B Mix recreantenteam 6 157 159 -2  
5  Mixed grill Mix 2 120 189 -69  
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
1 09:30 Familie van Boven - Wittendorp Team A euh team B 0 - 15
1 09:45 Team A euh team B - De Groepsjokers Mixed grill 14 - 28
1 10:00 Wittendorp - Mixed grill Familie van Boven 15 - 0
1 10:15 Familie van Boven - Team A euh team B De Groepsjokers 0 - 15
1 10:30 De Groepsjokers - Mixed grill Wittendorp 20 - 10
1 10:45 Team A euh team B - Wittendorp Familie van Boven 19 - 24
1 11:00 De Groepsjokers - Familie van Boven Team A euh team B 25 - 20
1 11:15 Mixed grill - Team A euh team B De Groepsjokers 17 - 24
1 11:30 Wittendorp - De Groepsjokers Mixed grill 21 - 30
1 11:45 Familie van Boven - Mixed grill Wittendorp 23 - 13
1 12:00 PAUZE
1 12:30 Wittendorp - Familie van Boven Team A euh team B 22 - 23
1 12:45 De Groepsjokers - Team A euh team B Mixed grill 21 - 18
1 13:00 Mixed grill - Wittendorp Familie van Boven 20 - 27
1 13:15 Team A euh team B - Familie van Boven De Groepsjokers 22 - 23
1 13:30 Mixed grill - De Groepsjokers Wittendorp 27 - 24
1 13:45 Wittendorp - Team A euh team B Familie van Boven 26 - 21
1 14:00 Familie van Boven - De Groepsjokers Team A euh team B 25 - 19
1 14:15 Team A euh team B - Mixed grill De Groepsjokers 24 - 20
1 14:30 De Groepsjokers - Wittendorp Mixed grill 23 - 21
1 14:45 Mixed grill - Familie van Boven Wittendorp 13 - 32



ZONDAG ( 25-06-2017 ) er wordt gespeeld in teams van 6 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
E: RECREANTEN-, BEDRIJVEN-, STRATENTEAMS samenst. soort team pntn voor tgn saldo  
1  TEAM VINNIE Mix 16 184 122 62  
2  Trumps Cavihaar Mix recreantenteam 12 183 137 46  
3  Beachbroekies Mix recreantenteam 8 165 148 17  
4  Team Dordt Mix recreantenteam 4 152 177 -25  
5  Westerwoldse zandhazen Mix recreantenteam 0 111 211 -100  
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
2 09:30 Westerwoldse zandhazen - TEAM VINNIE Trumps Cavihaar 12 - 24
2 09:45 Trumps Cavihaar - Beachbroekies Team Dordt 22 - 18
2 10:00 TEAM VINNIE - Team Dordt Westerwoldse zandhazen 23 - 20
2 10:15 Westerwoldse zandhazen - Trumps Cavihaar Beachbroekies 14 - 25
2 10:30 Beachbroekies - Team Dordt TEAM VINNIE 23 - 15
2 10:45 Trumps Cavihaar - TEAM VINNIE Westerwoldse zandhazen 12 - 21
2 11:00 Beachbroekies - Westerwoldse zandhazen Trumps Cavihaar 25 - 15
2 11:15 Team Dordt - Trumps Cavihaar Beachbroekies 12 - 21
2 11:30 TEAM VINNIE - Beachbroekies Team Dordt 22 - 16
2 11:45 Westerwoldse zandhazen - Team Dordt TEAM VINNIE 17 - 26
2 12:00 PAUZE
2 12:30 TEAM VINNIE - Westerwoldse zandhazen Trumps Cavihaar 26 - 11
2 12:45 Beachbroekies - Trumps Cavihaar Team Dordt 15 - 25
2 13:00 Team Dordt - TEAM VINNIE Westerwoldse zandhazen 15 - 26
2 13:15 Trumps Cavihaar - Westerwoldse zandhazen Beachbroekies 32 - 12
2 13:30 Team Dordt - Beachbroekies TEAM VINNIE 14 - 28
2 13:45 TEAM VINNIE - Trumps Cavihaar Westerwoldse zandhazen 23 - 21
2 14:00 Westerwoldse zandhazen - Beachbroekies Trumps Cavihaar 16 - 25
2 14:15 Trumps Cavihaar - Team Dordt Beachbroekies 25 - 22
2 14:30 Beachbroekies - TEAM VINNIE Team Dordt 15 - 19
2 14:45 Team Dordt - Westerwoldse zandhazen TEAM VINNIE 28 - 14