Beachvolleybal-klazienaveen 2018 evenement

Van zaterdag 16-06-2018 tot en met zondag 17-06-2018

( dit evenement wordt tot 31-03-2019 gepubliceerd op deze website. )
Filter : 

A en B jeugd 15 t/m 17 jaar

Beachvolleybal Klazienaveen
Er wordt gespeeld op ZATERDAG  16-06-2018
Er zijn 2 poules voor deze categorie
FINALE WEDSTRIJDEN VOOR : A EN B JEUGD 15 T/M 17 JAAR
soort veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
1e en 2e plaats 1 17:00 uur Caitlin en Lotte - Noa & Robine 22 - 20
3e en 4e plaats 2 17:00 uur Mette-line & Dian - sanne en linet 25 - 18
Kruis finale 3 15:45 uur Noa & Robine - Mette-line & Dian 31 - 12
Kruis finale 1 15:45 uur Caitlin en Lotte - sanne en linet 25 - 21
ZATERDAG (16-06-2018) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
poule:   poule 1 : A en B jeugd 15 t/m 17 jaar samenstelling soort team punten voor tegen saldo
1 Noa & Robine Meisjes 14 250 170 80
2 sanne en linet Dames 14 239 235 4
3 gratis frikandellen bij de kantine Jongens 13 223 204 19
4 oapekoppn Mix recreantenteam 10 214 185 29
5 Echte heldinnen Dames 6 183 252 -69
6 Baukeline & Indy Meisjes 3 184 247 -63
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
1 09:00 uur Noa & Robine - Baukeline & Indy sanne en linet 28 - 8
1 09:15 uur sanne en linet - Echte heldinnen gratis frikandellen bij de kantine 32 - 25
1 09:30 uur gratis frikandellen bij de kantine - oapekoppn Echte heldinnen 14 - 19
1 09:45 uur Noa & Robine - Echte heldinnen oapekoppn 30 - 13
1 10:00 uur sanne en linet - oapekoppn Baukeline & Indy 24 - 23
1 10:15 uur gratis frikandellen bij de kantine - Baukeline & Indy Noa & Robine 29 - 18
1 10:30 uur Noa & Robine - oapekoppn Baukeline & Indy 20 - 15
1 10:45 uur sanne en linet - Baukeline & Indy gratis frikandellen bij de kantine 29 - 22
1 11:00 uur gratis frikandellen bij de kantine - Echte heldinnen sanne en linet 25 - 16
1 11:15 uur Noa & Robine - sanne en linet Echte heldinnen 19 - 25
1 11:30 uur Baukeline & Indy - Echte heldinnen Noa & Robine 17 - 25
1 11:45 uur Noa & Robine - gratis frikandellen bij de kantine oapekoppn 24 - 19
1 12:00 uur Baukeline & Indy - oapekoppn sanne en linet 21 - 23
1 12:15 uur sanne en linet - gratis frikandellen bij de kantine Echte heldinnen 22 - 22
1 12:30 uur Echte heldinnen - oapekoppn Noa & Robine 15 - 28
1 12:45 uur Echte heldinnen - sanne en linet oapekoppn 18 - 27
1 13:00 uur oapekoppn - gratis frikandellen bij de kantine Noa & Robine 22 - 23
1 13:15 uur Baukeline & Indy - Noa & Robine sanne en linet 14 - 28
1 13:30 uur oapekoppn - sanne en linet Echte heldinnen 29 - 18
1 13:45 uur Echte heldinnen - Noa & Robine Baukeline & Indy 14 - 32
1 14:00 uur Baukeline & Indy - gratis frikandellen bij de kantine oapekoppn 22 - 24
1 14:15 uur oapekoppn - Noa & Robine sanne en linet 24 - 16
1 14:30 uur Baukeline & Indy - sanne en linet gratis frikandellen bij de kantine 23 - 23
1 14:45 uur Echte heldinnen - gratis frikandellen bij de kantine Noa & Robine 15 - 21
1 15:00 uur sanne en linet - Noa & Robine Echte heldinnen 15 - 31
1 15:15 uur Echte heldinnen - Baukeline & Indy Noa & Robine 24 - 23
1 15:30 uur gratis frikandellen bij de kantine - Noa & Robine Baukeline & Indy 23 - 22
1 15:45 uur oapekoppn - Baukeline & Indy sanne en linet 14 - 16
1 16:00 uur gratis frikandellen bij de kantine - sanne en linet oapekoppn 23 - 24
1 16:15 uur oapekoppn - Echte heldinnen gratis frikandellen bij de kantine 17 - 18
ZATERDAG (16-06-2018) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
poule:   poule 2 : A en B jeugd 15 t/m 17 jaar samenstelling soort team punten voor tegen saldo
1 Caitlin en Lotte Meisjes 14 205 132 73
2 Mette-line & Dian Meisjes 12 203 145 58
3 De zandhappers Dames 8 150 169 -19
4 GoGirlzz Meisjes 5 151 212 -61
5 Peppi en Kokki Jongens 1 154 205 -51
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
2 11:00 uur Mette-line & Dian - De zandhappers GoGirlzz 27 - 9
2 11:15 uur GoGirlzz - Peppi en Kokki Caitlin en Lotte 24 - 23
2 11:30 uur De zandhappers - Caitlin en Lotte Mette-line & Dian 12 - 25
2 11:45 uur Mette-line & Dian - GoGirlzz Peppi en Kokki 25 - 27
2 12:00 uur Peppi en Kokki - Caitlin en Lotte De zandhappers 13 - 30
2 12:15 uur GoGirlzz - De zandhappers Mette-line & Dian 20 - 27
2 12:30 uur Peppi en Kokki - Mette-line & Dian GoGirlzz 16 - 32
2 12:45 uur Caitlin en Lotte - GoGirlzz Peppi en Kokki 32 - 11
2 13:00 uur De zandhappers - Peppi en Kokki Caitlin en Lotte 20 - 18
2 13:15 uur Mette-line & Dian - Caitlin en Lotte De zandhappers 17 - 29
2 13:30 uur De zandhappers - Mette-line & Dian GoGirlzz 16 - 20
2 13:45 uur Peppi en Kokki - GoGirlzz Caitlin en Lotte 23 - 23
2 14:00 uur Caitlin en Lotte - De zandhappers Mette-line & Dian 23 - 19
2 14:15 uur GoGirlzz - Mette-line & Dian Peppi en Kokki 15 - 32
2 14:30 uur Caitlin en Lotte - Peppi en Kokki De zandhappers 23 - 20
2 14:45 uur De zandhappers - GoGirlzz Mette-line & Dian 21 - 14
2 15:00 uur Mette-line & Dian - Peppi en Kokki GoGirlzz 27 - 19
2 15:15 uur GoGirlzz - Caitlin en Lotte Peppi en Kokki 17 - 29
2 15:30 uur Peppi en Kokki - De zandhappers Caitlin en Lotte 22 - 26
2 15:45 uur Caitlin en Lotte - Mette-line & Dian De zandhappers 14 - 23

C jeugd 12 t/m 14 jaar

Beachvolleybal Klazienaveen
Er wordt gespeeld op ZATERDAG  16-06-2018
Er zijn 3 poules voor deze categorie
FINALE WEDSTRIJDEN VOOR : C JEUGD 12 T/M 14 JAAR
soort veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
Finale 5 17:00 uur Bananas - Marin & Lisa 31 - 19
Finale 5 16:30 uur Valkeneer & Beijl - Bananas 22 - 14
Finale 5 16:15 uur Marin & Lisa - Valkeneer & Beijl 14 - 19
ZATERDAG (16-06-2018) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
poule:   poule 1: C jeugd 12 t/m 14 jaar samenstelling soort team punten voor tegen saldo
1 Bananas Meisjes 18 283 153 130
2 Volleygirls Meisjes 18 252 205 47
3 kiek'n wat 't wordt Meisjes 12 238 188 50
4 Amigos locos Meisjes 6 186 239 -53
5 The smashbitches Meisjes 4 170 255 -85
6 Summerchicks Meisjes 2 178 267 -89
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
3 09:00 uur The smashbitches - kiek'n wat 't wordt Summerchicks 9 - 16
3 09:15 uur Summerchicks - Bananas Volleygirls 14 - 36
3 09:30 uur Volleygirls - Amigos locos Bananas 20 - 16
3 09:45 uur The smashbitches - Bananas Amigos locos 16 - 25
3 10:00 uur Summerchicks - Amigos locos kiek'n wat 't wordt 18 - 32
3 10:15 uur Volleygirls - kiek'n wat 't wordt The smashbitches 28 - 23
3 10:30 uur The smashbitches - Amigos locos kiek'n wat 't wordt 26 - 14
3 10:45 uur Summerchicks - kiek'n wat 't wordt Volleygirls 16 - 30
3 11:00 uur Volleygirls - Bananas Summerchicks 25 - 20
3 11:15 uur The smashbitches - Summerchicks Bananas 24 - 23
3 11:30 uur kiek'n wat 't wordt - Bananas The smashbitches 19 - 28
3 11:45 uur The smashbitches - Volleygirls Amigos locos 20 - 33
3 12:00 uur kiek'n wat 't wordt - Amigos locos Summerchicks 28 - 13
3 12:15 uur Summerchicks - Volleygirls Bananas 20 - 26
3 12:30 uur Bananas - Amigos locos The smashbitches 28 - 14
3 12:45 uur Bananas - Summerchicks Amigos locos 25 - 13
3 13:00 uur Amigos locos - Volleygirls The smashbitches 17 - 23
3 13:15 uur kiek'n wat 't wordt - The smashbitches Summerchicks 26 - 17
3 13:30 uur Amigos locos - Summerchicks Bananas 25 - 20
3 13:45 uur Bananas - The smashbitches kiek'n wat 't wordt 39 - 3
3 14:00 uur kiek'n wat 't wordt - Volleygirls Amigos locos 20 - 26
3 14:15 uur Amigos locos - The smashbitches Summerchicks 26 - 23
3 14:30 uur kiek'n wat 't wordt - Summerchicks Volleygirls 29 - 10
3 14:45 uur Bananas - Volleygirls The smashbitches 32 - 17
3 15:00 uur Summerchicks - The smashbitches Bananas 24 - 15
3 15:15 uur Bananas - kiek'n wat 't wordt The smashbitches 23 - 21
3 15:30 uur Volleygirls - The smashbitches kiek'n wat 't wordt 29 - 17
3 15:45 uur Amigos locos - kiek'n wat 't wordt Summerchicks 18 - 26
3 16:00 uur Volleygirls - Summerchicks Amigos locos 25 - 20
3 16:15 uur Amigos locos - Bananas Volleygirls 11 - 27
ZATERDAG (16-06-2018) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
poule:   poule 2: C jeugd 12 t/m 14 jaar samenstelling soort team punten voor tegen saldo
1 Valkeneer & Beijl Meisjes recreantenteam 13 203 129 74
2 De blondies Meisjes 12 205 146 59
3 beachgirls Meisjes 9 196 171 25
4 The Beach Girls Dames 4 154 212 -58
5 De vliegende vissen Meisjes 2 132 232 -100
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
4 11:00 uur Valkeneer & Beijl - De vliegende vissen The Beach Girls 22 - 8
4 11:15 uur The Beach Girls - beachgirls De blondies 22 - 23
4 11:30 uur De vliegende vissen - De blondies Valkeneer & Beijl 10 - 37
4 11:45 uur Valkeneer & Beijl - The Beach Girls beachgirls 36 - 16
4 12:00 uur beachgirls - De blondies De vliegende vissen 22 - 22
4 12:15 uur The Beach Girls - De vliegende vissen Valkeneer & Beijl 24 - 27
4 12:30 uur beachgirls - Valkeneer & Beijl The Beach Girls 21 - 24
4 12:45 uur De blondies - The Beach Girls beachgirls 30 - 16
4 13:00 uur De vliegende vissen - beachgirls De blondies 16 - 30
4 13:15 uur Valkeneer & Beijl - De blondies De vliegende vissen 24 - 16
4 13:30 uur De vliegende vissen - Valkeneer & Beijl The Beach Girls 14 - 32
4 13:45 uur beachgirls - The Beach Girls De blondies 24 - 25
4 14:00 uur De blondies - De vliegende vissen Valkeneer & Beijl 37 - 15
4 14:15 uur The Beach Girls - Valkeneer & Beijl beachgirls 10 - 29
4 14:30 uur De blondies - beachgirls De vliegende vissen 22 - 21
4 14:45 uur De vliegende vissen - The Beach Girls Valkeneer & Beijl 20 - 21
4 15:00 uur Valkeneer & Beijl - beachgirls The Beach Girls 18 - 26
4 15:15 uur The Beach Girls - De blondies beachgirls 20 - 23
4 15:30 uur beachgirls - De vliegende vissen De blondies 29 - 22
4 15:45 uur De blondies - Valkeneer & Beijl De vliegende vissen 18 - 18
ZATERDAG (16-06-2018) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
poule:   poule 3:C jeugd 12 t/m 14 jaar samenstelling soort team punten voor tegen saldo
1 Marin & Lisa Meisjes 14 216 117 99
2 Smashgirls Meisjes 12 222 143 79
3 Powergirls Meisjes 8 181 167 14
4 SunShine Girls Meisjes 4 136 229 -93
5 L & L Meisjes 2 138 237 -99
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
5 11:00 uur Marin & Lisa - Smashgirls Powergirls 13 - 30
5 11:15 uur Powergirls - L & L SunShine Girls 33 - 16
5 11:30 uur Smashgirls - SunShine Girls Marin & Lisa 34 - 13
5 11:45 uur Marin & Lisa - Powergirls L & L 28 - 18
5 12:00 uur L & L - SunShine Girls Smashgirls 29 - 24
5 12:15 uur Powergirls - Smashgirls Marin & Lisa 18 - 26
5 12:30 uur L & L - Marin & Lisa Powergirls 11 - 32
5 12:45 uur SunShine Girls - Powergirls L & L 13 - 29
5 13:00 uur Smashgirls - L & L SunShine Girls 30 - 16
5 13:15 uur Marin & Lisa - SunShine Girls Smashgirls 27 - 9
5 13:30 uur Smashgirls - Marin & Lisa Powergirls 19 - 21
5 13:45 uur L & L - Powergirls SunShine Girls 15 - 27
5 14:00 uur SunShine Girls - Smashgirls Marin & Lisa 27 - 25
5 14:15 uur Powergirls - Marin & Lisa L & L 14 - 23
5 14:30 uur SunShine Girls - L & L Smashgirls 24 - 22
5 14:45 uur Smashgirls - Powergirls Marin & Lisa 27 - 15
5 15:00 uur Marin & Lisa - L & L Powergirls 36 - 9
5 15:15 uur Powergirls - SunShine Girls L & L 27 - 19
5 15:30 uur L & L - Smashgirls SunShine Girls 20 - 31
5 15:45 uur SunShine Girls - Marin & Lisa Smashgirls 7 - 36

B-competitie 2e klasse t/m hoofdklasse dames

Beachvolleybal Klazienaveen
Er wordt gespeeld op ZONDAG  17-06-2018
Er zijn 2 poules voor deze categorie
FINALE WEDSTRIJDEN VOOR : B-COMPETITIE 2E KLASSE T/M HOOFDKLASSE DAMES
soort veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
Finale 15:30 uur Nicolai - Sim & Miekse 24 - 17
Finale 15:30 uur De Madannetjes - jut en jul 22 - 25
Kruis finale 15:15 uur jut en jul - Sim & Miekse 27 - 29
Kruis finale 15:15 uur De Madannetjes - Nicolai 13 - 32
ZONDAG (17-06-2018) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
poule:   poule 1: B-competitie 2e klasse t/m hoofdklasse dames samenstelling soort team punten voor tegen saldo
1 jut en jul Dames 8 119 59 60
2 De Madannetjes Dames recreantenteam 4 83 83 0
3 TaKa Dames 0 49 109 -60
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
1 12:00 uur TaKa - De Madannetjes 14 - 27
1 12:30 uur TaKa - jut en jul De Madannetjes 12 - 33
1 13:15 uur De Madannetjes - jut en jul TaKa 17 - 29
1 13:30 uur De Madannetjes - TaKa jut en jul 19 - 13
1 14:00 uur jut en jul - TaKa 30 - 10
1 14:45 uur jut en jul - De Madannetjes 27 - 20
ZONDAG (17-06-2018) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
poule:   poule 2: B-competitie 2e klasse t/m hoofdklasse dames samenstelling soort team punten voor tegen saldo
1 Nicolai Dames 12 177 84 93
2 Sim & Miekse Dames 8 154 112 42
3 Esther en Marieke Dames 4 120 136 -16
4 GoGirlzz Meisjes 0 71 190 -119
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
2 12:00 uur Esther en Marieke - GoGirlzz Sim & Miekse 23 - 20
2 12:15 uur Nicolai - Sim & Miekse Esther en Marieke 30 - 16
2 12:30 uur Esther en Marieke - Nicolai GoGirlzz 18 - 30
2 12:45 uur GoGirlzz - Sim & Miekse Nicolai 14 - 29
2 13:00 uur Esther en Marieke - Sim & Miekse GoGirlzz 17 - 27
2 13:15 uur GoGirlzz - Nicolai Esther en Marieke 8 - 37
2 13:30 uur GoGirlzz - Esther en Marieke Nicolai 10 - 32
2 13:45 uur Sim & Miekse - Nicolai GoGirlzz 18 - 26
2 14:00 uur Nicolai - Esther en Marieke Sim & Miekse 21 - 14
2 14:15 uur Sim & Miekse - GoGirlzz Esther en Marieke 36 - 9
2 14:30 uur Sim & Miekse - Esther en Marieke Nicolai 28 - 16
2 14:45 uur Nicolai - GoGirlzz Sim & Miekse 33 - 10

B-competitie 2e klasse t/m hoofdklasse heren

Beachvolleybal Klazienaveen
Er wordt gespeeld op ZONDAG  17-06-2018
Er is 1 poule voor deze categorie
ZONDAG (17-06-2018) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 30 minuten 
poule:   poule1:B-competitie 2e klasse t/m hoofdklasse heren samenstelling soort team punten voor tegen saldo
1 J en D Heren 12 219 140 79
2 Bultenover Heren 6 179 176 3
3 Nico & Gert Heren 6 186 189 -3
4 Jonkman/DeVries Heren 0 148 227 -79
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
3 10:00 uur Nico & Gert - Jonkman/DeVries Bultenover 54 - 40
3 10:30 uur J en D - Bultenover Nico & Gert 41 - 29
3 11:00 uur Nico & Gert - J en D Jonkman/DeVries 29 - 46
3 11:30 uur Jonkman/DeVries - Bultenover J en D 28 - 48
3 12:00 uur Nico & Gert - Bultenover Jonkman/DeVries 43 - 45
3 12:30 uur Jonkman/DeVries - J en D Nico & Gert 32 - 56
3 13:00 uur Jonkman/DeVries - Nico & Gert J en D 18 - 19
3 13:30 uur Bultenover - J en D Jonkman/DeVries 18 - 25
3 14:00 uur J en D - Nico & Gert Bultenover 24 - 19
3 14:30 uur Bultenover - Jonkman/DeVries Nico & Gert 23 - 17
3 15:00 uur Bultenover - Nico & Gert J en D 16 - 22
3 15:30 uur J en D - Jonkman/DeVries Bultenover 27 - 13

E - recreanten-, bedrijven-, stratenteams

Beachvolleybal Klazienaveen
Er wordt gespeeld op ZONDAG  17-06-2018
Er zijn 2 poules voor deze categorie
FINALE WEDSTRIJDEN VOOR : E - RECREANTEN-, BEDRIJVEN-, STRATENTEAMS
soort veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
Finale 15:30 uur TEAM VINNIE - 'T Dopje 25 - 22
Finale 15:30 uur De Groepsjokers - Beachbabes 23 - 19
Kruis finale 15:15 uur TEAM VINNIE - De Groepsjokers 28 - 26
Kruis finale 15:15 uur 'T Dopje - Beachbabes 30 - 20
ZONDAG (17-06-2018) er wordt gespeeld in teams van 6 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
poule:   poule 1: E - recreanten-, bedrijven-, stratenteams samenstelling soort team punten voor tegen saldo
1 TEAM VINNIE Mix 16 195 129 66
2 'T Dopje Heren recreantenteam 8 180 165 15
3 Beachbroekies Mix recreantenteam 8 157 166 -9
4 Zandlopers Heren recreantenteam 6 154 169 -15
5 Je Oma Mix 2 141 198 -57
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
4 10:00 uur Zandlopers - 'T Dopje Beachbroekies 17 - 30
4 10:15 uur Beachbroekies - TEAM VINNIE Je Oma 14 - 22
4 10:30 uur 'T Dopje - Je Oma Zandlopers 28 - 18
4 10:45 uur Zandlopers - Beachbroekies TEAM VINNIE 19 - 14
4 11:00 uur TEAM VINNIE - Je Oma 'T Dopje 28 - 12
4 11:15 uur Beachbroekies - 'T Dopje Zandlopers 23 - 21
4 11:30 uur TEAM VINNIE - Zandlopers Beachbroekies 23 - 20
4 11:45 uur Je Oma - Beachbroekies TEAM VINNIE 19 - 23
4 12:00 uur 'T Dopje - TEAM VINNIE Je Oma 20 - 22
4 12:15 uur Zandlopers - Je Oma 'T Dopje 23 - 18
4 12:30 uur 'T Dopje - Zandlopers Beachbroekies 15 - 25
4 12:45 uur TEAM VINNIE - Beachbroekies Je Oma 26 - 18
4 13:00 uur Je Oma - 'T Dopje Zandlopers 19 - 27
4 13:15 uur Beachbroekies - Zandlopers TEAM VINNIE 23 - 21
4 13:30 uur Je Oma - TEAM VINNIE 'T Dopje 16 - 29
4 13:45 uur 'T Dopje - Beachbroekies Zandlopers 22 - 19
4 14:00 uur Zandlopers - TEAM VINNIE Beachbroekies 12 - 23
4 14:15 uur Beachbroekies - Je Oma TEAM VINNIE 23 - 16
4 14:30 uur TEAM VINNIE - 'T Dopje Je Oma 22 - 17
4 14:45 uur Je Oma - Zandlopers 'T Dopje 23 - 17
ZONDAG (17-06-2018) er wordt gespeeld in teams van 6 personen in wedstrijden van : 15 minuten 
poule:   poule 2:E - recreanten-, bedrijven-, stratenteams samenstelling soort team punten voor tegen saldo
1 Beachbabes Mix recreantenteam 16 218 142 76
2 De Groepsjokers Heren 12 196 165 31
3 grassprietjes Mix recreantenteam 8 192 186 6
4 Gisteren waren we beter fc Heren recreantenteam 2 161 201 -40
5 Apedrollies Mix recreantenteam 2 164 237 -73
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team Scheids/tellen uitslag
5 10:00 uur grassprietjes - Apedrollies Beachbabes 38 - 18
5 10:15 uur Beachbabes - Gisteren waren we beter fc De Groepsjokers 28 - 19
5 10:30 uur Apedrollies - De Groepsjokers grassprietjes 17 - 27
5 10:45 uur grassprietjes - Beachbabes Gisteren waren we beter fc 14 - 33
5 11:00 uur Gisteren waren we beter fc - De Groepsjokers Apedrollies 16 - 25
5 11:15 uur Beachbabes - Apedrollies grassprietjes 28 - 19
5 11:30 uur Gisteren waren we beter fc - grassprietjes Beachbabes 13 - 21
5 11:45 uur De Groepsjokers - Beachbabes Gisteren waren we beter fc 15 - 24
5 12:00 uur Apedrollies - Gisteren waren we beter fc De Groepsjokers 35 - 26
5 12:15 uur grassprietjes - De Groepsjokers Apedrollies 24 - 29
5 12:30 uur Apedrollies - grassprietjes Beachbabes 21 - 30
5 12:45 uur Gisteren waren we beter fc - Beachbabes De Groepsjokers 22 - 23
5 13:00 uur De Groepsjokers - Apedrollies grassprietjes 33 - 18
5 13:15 uur Beachbabes - grassprietjes Gisteren waren we beter fc 26 - 19
5 13:30 uur De Groepsjokers - Gisteren waren we beter fc Apedrollies 26 - 19
5 13:45 uur Apedrollies - Beachbabes grassprietjes 18 - 30
5 14:00 uur grassprietjes - Gisteren waren we beter fc Beachbabes 25 - 21
5 14:15 uur Beachbabes - De Groepsjokers Gisteren waren we beter fc 26 - 16
5 14:30 uur Gisteren waren we beter fc - Apedrollies De Groepsjokers 25 - 18
5 14:45 uur De Groepsjokers - grassprietjes Apedrollies 25 - 21

Stichting BVK


p/a Gerard Alberts

Wega 29

7891 VL Klazienaveen

Nederland

Telefoon

06 143 39 607

©   Stichting Beachvolleybal Klazienaveen. Alle rechten voorbehouden.